niedziela, 16.06.2024

Sekretariat: +48 85 742 81 55

niedziela, 16.06.2024

Strona główna » Gmina » Rada Gminy

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy – Daniel TOFIŁO

Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Grażyna WOŹNIEWSKA

Radni Gminy Dobrzyniewo Duże

Nr. okręgu wyborczego i miejscowościWybrani radniKontakt
Okręg wyborczy nr. 1
Nowe Aleksandrowo
Walnedziuk Wojcieche-mail:
w.walendziuk@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 2
Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce
 Lenczewski Wojcieche-mail:
w.lenczewski@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 3
 Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki
Pieśniak Mariusze-mail:
m.piesniak@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 4
Dobrzyniewo Duże
ulice: Białostocka, Jarzębinowa,Spacerowa, Lipowa, Łąkowa
Rzemieniecka Ewae-mail:
e.rzemieniecka@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 5
ulice: Ełcka, Dębowa, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Zagórna, Czterech Wiatrów, Szmaragdowa, Wierzbowa
Lewkowski
Ireneusz
e-mail:
i.lewkowski@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 6
Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa
Citko Katarzynae-mail:
k.citko@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 7
Obrubniki, Ponikła,Szaciły
Sadowska Agnieszkae-mail:
a.sadowska@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 8
Letniki, Krynice, Podleńce
Kuźmicki Piotr Pawełe-mail:
p.kuzmicki@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 9
Chraboły, Kulikówka, Kopisk
Woźniewska Grażynae-mail:
g.wozniewska@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 10
 Borsukówka, Kobuzie, Kozińce, Nowosiółki, Zalesie
Dobrzyński Robert Janusze-mail:
rj.dobrzynski@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 11
 Pogorzałki, Rybaki
Sokół Iwonae-mail:
i.sokol@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 12
 Gniła, Jaworówka
Lenczewska Beata Elżbietae-mail:
b.lenczewska@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 13
Fasty
ulice: Bialostocka, Św.Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu
Tofiło Daniele-mail:
d.tofilo@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 14
ulice: Sz.Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa,  Akacjowa, Polonijna, Dobrzyniewska, Zielona, Satynowa
Pogorzelska Katarzynae-mail:
k.pogorzelska@radny.dobrzyniewo.pl
Okręg wyborczy nr. 15
ulice: Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna
Andrzejuk Mareke-mail:
m.andrzejuk@radny.dobrzyniewo.pl

Skład komisji Rady Gminy Dobrzyniewo Duże VII kadencji

Nazwa komisjiSkład osobowy
KOMISJA REWIZYJNAMAREK ANDRZEJUK
BEATA ELŻBIETA LENCZEWSKA
WOJCIECH LENCZEWSKI
IWONA SOKÓŁ
KOMISJA FINANSÓW I INFRASTRUKTURYROBERT JANUSZ DOBRZYŃSKI
IRENEUSZ LEWKOWSKI
WOJCIECH LENCZEWSKI
KATARZYNA POGORZELSKA
AGNIESZKA SADOWSKA
DANIEL TOFIŁO
GRAŻYNA WOŹNIEWSKA
KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCHMAREK ANDRZEJUK
BEATA ELŻBIETA LENCZEWSKA
MARIUSZ PIEŚNIAK
EWA RZEMIENIECKA
IWONA SOKÓŁ
WOJCIECH WALENDZIUK
GRAŻYNA WOŹNIEWSKA
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJIROBERT JANUSZ DOBRZYŃSKI
PIOTR PAWEŁ KUŹMICKI
MARIUSZ PIEŚNIAK
KATARZYNA POGORZELSKA
WOJCIECH WALENDZIUK

Sołtysi

Kadencja 2019 – 2024

LP.WieśImię i Nazwisko
1.BohdanMaciej BAJKO
2.BorusówkaRobert Janusz DOBRZYŃSKI
3.ChrabołyArtur KAMIŃSKI
4.Dobrzyniewo DużeRenata RUTKOWSKA
5.Dobrzyniewo FabryczneAnna STRZAŁKO
6.Dobrzyniewo KościelneMariusz PIEŚNIAK
7.FastyRenata BRZESKA
8.GniłaBeata Elżbieta LENCZEWSKA
9.JaworówkaGertruda ŁUPIŃSKA
10.KobuzieKarol TUSZ
11.KopiskJacek BIELSKI
12.KozińceEwa CYLWIK
13.KryniceMariusz LOMPART
14.KulikówkaPiotr KRAWCZENIUK
15.LeńceKamil RZEMIENIECKI
16.LetnikiAnna KWIT
17.Nowe AleksandrowoWojciech WALENDZIUK
18.NowosiółkiAgnieszka RUTKOWSKA
19.ObrubnikiBeata DYBACKA
20.OgrodnikiIwona MAKOWSKA
21.PodleńceRobert SOBIESKI
22.PogorzałkiAlicja SOKÓLSKA
23.PonikłaKrzysztof TOCZYDŁOWSKI
24.RybakiCezary DĄBROWSKI
25.SzaciłyAnna JAŚNIEWICZ
26.ZalesieEdyta WOŹNIEWSKA
Data publikacji: 18 gru, 2020, 10:30

Ostatnia aktualizacja: 22 maj, 2024, 15:35

Skip to content