Przewodniczący Rady Gminy – Janina KOZAKIEWICZ
Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Daniel TOFIŁO
Radni Gminy Dobrzyniewo Duże
Nr. okręgu wyborczego i miejscowości | Wybrani radni |
---|---|
Okręg wyborczy nr. 1 Nowe Aleksandrowo | Krzysztof Pogorzelski |
Okręg wyborczy nr. 2 Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce | Lenczewski Wojciech |
Okręg wyborczy nr. 3 Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki | Pieśniak Mariusz |
Okręg wyborczy nr. 4 Dobrzyniewo Duże ulice: Białostocka, Jarzębinowa,Spacerowa, Lipowa, Łąkowa | Rybołowicz Wojciech |
Okręg wyborczy nr. 5 ulice: Ełcka, Dębowa, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Zagórna, Czterech Wiatrów, Szmaragdowa, Wierzbowa | Lewkowski Ireneusz |
Okręg wyborczy nr. 6 Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa | Kozakiewicz Janina |
Okręg wyborczy nr. 7 Obrubniki, Ponikła,Szaciły | Dybacka Beata |
Okręg wyborczy nr. 8 Letniki, Krynice, Podleńce | Kitlas Janusz |
Okręg wyborczy nr. 9 Chraboły, Kulikówka, Kopisk | Woźniewska Grażyna |
Okręg wyborczy nr. 10 Borsukówka, Kobuzie, Kozińce, Nowosiółki, Zalesie | Naumnik Sylwia |
Okręg wyborczy nr. 11 Pogorzałki, Rybaki | Sokół Iwona |
Okręg wyborczy nr. 12 Gniła, Jaworówka | Lenczewska Beata Elżbieta |
Okręg wyborczy nr. 13 Fasty ulice: Bialostocka, Św.Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu | Tofiło Daniel |
Okręg wyborczy nr. 14 ulice: Sz.Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa, Akacjowa, Polonijna, Dobrzyniewska, Zielona, Satynowa | Pogorzelska Katarzyna |
Okręg wyborczy nr. 15 ulice: Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna | Szymańska – Skowronek Karolina |
Skład komisji Rady Gminy Dobrzyniewo Duże VII kadencji
Nazwa komisji | Skład osobowy |
---|---|
KOMISJA REWIZYJNA | JANUSZ KITLAS – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI IWONA SOKÓŁ- WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI WOJCIECH LENCZEWSKI – CZŁONEK KOMISJI GRAŻYNA WOŹNIEWSKA – CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA FINANSÓW I INFRASTRUKTURY | POGORZELSKA KATARZYNA – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI LENCZEWSKI WOJCIECH – WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI DANIEL TOFIŁO – CZŁONEK KOMISJI GRAŻYNA WOŹNIEWSKA – CZŁONEK KOMISJI IRENEUSZ LEWKOWSKI – CZŁONEK KOMISJI JANINA KOZAKIEWICZ – CZŁONEK KOMISJI BEATA DYBACKA – CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH | DANIEL TOFIŁO – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI KAROLINA SZYMAŃSKA – SKOWRONEK – WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI KRZYSZTOF POGORZELSKI – CZŁONEK KOMISJI BEATA ELŻBIETA LENCZEWSKA- CZŁONEK KOMISJI SYLWIA NAUMNIK – CZŁONEK KOMISJI WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ – CZŁONEK KOMISJI MARIUSZ PIEŚNIAK – CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI | SYLWIA NAUMNIK- PRZEWODNICZĄCY KOMISJI KATARZYNA POGORZELSKA – WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI KRZYSZTOF POGORZELSKI – CZŁONEK KOMISJI WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ – CZŁONEK KOMISJI |
Sołtysi
Kadencja 2019 – 2024
LP. | Wieś | Imię i Nazwisko |
---|---|---|
1. | Bohdan | Maciej BAJKO |
2. | Borusówka | Robert Janusz DOBRZYŃSKI |
3. | Chraboły | Artur KAMIŃSKI |
4. | Dobrzyniewo Duże | Renata RUTKOWSKA |
5. | Dobrzyniewo Fabryczne | Anna STRZAŁKO |
6. | Dobrzyniewo Kościelne | Mariusz PIEŚNIAK |
7. | Fasty | Renata BRZESKA |
8. | Gniła | Beata Elżbieta LENCZEWSKA |
9. | Jaworówka | Gertruda ŁUPIŃSKA |
10. | Kobuzie | Karol TUSZ |
11. | Kopisk | Jacek BIELSKI |
12. | Kozińce | Ewa CYLWIK |
13. | Krynice | Mariusz LOMPART |
14. | Kulikówka | Piotr KRAWCZENIUK |
15. | Leńce | Kamil RZEMIENIECKI |
16. | Letniki | Anna KWIT |
17. | Nowe Aleksandrowo | Wojciech WALENDZIUK |
18. | Nowosiółki | Agnieszka RUTKOWSKA |
19. | Obrubniki | Beata DYBACKA |
20. | Ogrodniki | Iwona MAKOWSKA |
21. | Podleńce | Robert SOBIESKI |
22. | Pogorzałki | Alicja SOKÓLSKA |
23. | Ponikła | Krzysztof TOCZYDŁOWSKI |
24. | Rybaki | Cezary DĄBROWSKI |
25. | Szaciły | Anna JAŚNIEWICZ |
26. | Zalesie | Edyta WOŹNIEWSKA |