poniedziałek, 22.04.2024

Sekretariat: +48 85 742 81 55

poniedziałek, 22.04.2024

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne warsztaty dla rodziców
grafika przedstawiająca rodzinę

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

1 mar, 2024, 15:27 | Aktualności, Społeczne

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Urzędzie Gminy Dobrzyniewo Duże zaprasza rodziców dzieci i młodzieży na bezpłatne warsztaty dla rodziców – cykl ok. 8 spotkań rozpocznie się dnia 4 marca o godz. 16.30 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym, ul. Szkolna 14 i potrwa do czerwca br.

Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu ( poniedziałek godz. 16.30 – 18.00). Rodzice będą mogli pogłębić swoją wiedzę w zakresie: mechanizmów pojawienia się zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży, uzależnień, budowania więzi i prawidłowych relacji w rodzinie, agresji i emocji u dzieci, a także sposobów radzenia sobie z nimi, bezpieczeństwa w sieci.

Warsztaty poprowadzi Pan Robert Ćwikowski : psycholog, psychoterapeuta, trener, mediator, pracownik Poradni „Noezis” w Białymstoku. Podczas zajęć poruszane będą tematy wychowawcze i profilaktyczne.

Osoby chętne zapraszamy do zapisów w sekretariacie Zespołu Szkolno – Przedszkolnym w Dobrzyniewie Dużym lub dzwoniąc na numer (85) 7197153

Szczegółowe informacje można uzyskać w ZSP w Dobrzyniewie Dużym, dzwoniąc na numer podany powyżej lub w Urzędzie Gminy pod numerem. (85) 7478035.

Osoba koordynująca – przewodniczący GKRPA Pani Anna Polińska.

Wychowywanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie. Rodzice bardzo często muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami, aby nawiązać głęboką, bezpieczną relację ze swoją pociechą. Szkoła dla rodziców to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dorosłych, którzy poszukują wsparcia oraz porad w związku z wychowaniem dziecka.

Skip to content