niedziela, 16.06.2024

Sekretariat: +48 85 742 81 55

niedziela, 16.06.2024

Strona główna » Aktualności » Misja gospodarcza na Litwie
żubr z kolorowych kwadracików na dole po lewej napis Podlaskie

Misja gospodarcza na Litwie

4 kwi, 2023, 11:21 | Aktualności, Inwestycje, Społeczne

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza do udziału w misji gospodarczej na Litwie, która odbędzie się w dniach 8 – 12  maja 2023 r.

Wydarzenie stanowić będzie doskonałą okazję do promocji regionalnych produktów i usług oraz rozwijania relacji biznesowych z partnerami krajów nadbałtyckich.

Tematyka misji gospodarczej dotyczyć będzie potencjału podlaskiej branży spożywczej. W wydarzeniu będą mogli uczestniczyć reprezentanci 8 przedsiębiorstw z kategorii MŚP, działających na terenie województwa podlaskiego od co najmniej 12 miesięcy, których profil działalności wpisuje się w tematykę misji.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://investinpodlaskie.pl/formularz-zgloszeniowy-misja-gospodarcza-na-litwe/.

Rekrutacja prowadzona jest w dniach 27 marca – 4 kwietnia 2023 r.

Udział w misji jest bezpłatny. Koszty udziału przedsiębiorców w wyjeździe na Litwę pokrywane są z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej investinpodlaskie.pl pod adresem: https://investinpodlaskie.pl/podlaskie-misje-gospodarcze/.

Skip to content