sobota, 10.12.2022

Sekretariat: +48 85 742 81 55

sobota, 10.12.2022

Strona główna » Aktualności » Harmonogram odbioru odpadów na 2022 rok
Kosz na odpady

Harmonogram odbioru odpadów na 2022 rok

23 gru, 2021, 13:00 | Aktualności, Gmina

Harmonogram odbioru odpadów w Gminie Dobrzyniewo Duże w 2022 r.

 

UWAGA
Odpady zmieszane i segregowane odbierane w tym samym dniu, są zabierane przez różne pojazdy lub samochody wielokomorowe.
Prosimy o wystawienie pojemników i worków przed posesję w dniu odbioru odpadów.
Odbiór zaczyna się od godz. 6:00. Pojemniki i worki nie udostępnione do odbioru, nie zostaną zabrane.

 

Przypadki nienależytego odbioru odpadów prosimy zgłaszać telefonicznie do biura ASTWY pod nr tel. 85 653 98 93 i 693 392 395 lub do Urzędu Gminy Dobrzyniewo Duże pod nr tel. 85 742 81 55.  

 

Wersja PDF do pobrania – kliknij tutaj

 

odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

4 I (wtorek),

18 I (wtorek), 

9 II (środa),

9 III (środa)

czwarty piątek

miesiąca

11 I,

22 IV,

22 VII,

28 X

środa

poniedziałek

Jaworówka,

Rybaki,

 

Dobrzyniewo Duże ulice:

Białostocka, Brzozowa,

Gajowa, Gruntowa,

Jarzębinowa, Klubowa,

Leśna, Łąkowa,

Ogrodowa, Piaskowa,

Podleśna, Polna,

Sadowa, Sezamkowa,

Spacerowa, Szkolna,

Żwirowa

11 I (wtorek),

25 II,

25 III,

22 IV,

27 V,

24 VI,

22 VII,

26 VIII,

23 IX,

28 X,

25 XI,

23 XII

4 I (wtorek),

9 II,

9 III,

6 IV, 20 IV,

4 V, 18 V,

1 VI, 15 VI, 29 VI,

13 VII, 27 VII,

10 VIII, 24 VIII,

7 IX, 21 IX,

5 X, 19 X,

16 XI,

14 XII

28 III,

26 IX

środa

6 IV, 20 IV,

4 V, 18 V,

1 VI, 15 VI, 29 VI,

13 VII, 27 VII,

10 VIII, 24 VIII,

7 IX, 21 IX,

5 X, 19 X

16 XI (środa),

14 XII (środa)

odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

 4 I (wtorek),

18 I (wtorek), 

16 II (środa),

16 III (środa)

11 I (wtorek),

25 II (piątek),

29 III (wtorek),

29 IV (piątek),

30 V (poniedziałek),

29 VI (środa),

29 VII (piątek),

29 VIII (poniedziałek),

29 IX (czwartek),

31 X (poniedziałek),

29 XI (wtorek),

30 XII (piątek)

11 I,

29 IV,

29 VII,

31 X

środa

wtorek

Dobrzyniewo Kościelne,

 

Dobrzyniewo Duże ulice:

Czterech Wiatrów,

Dębowa, Ełcka,

Klonowa, Kościelna,

Lipowa, Nad Doliną,

Sosnowa,  Szmaragdowa, Świerkowa, Wierzbowa,

Zagórna

4 I (wtorek),

16 II,

16 III,

13 IV, 27 IV,

11 V, 25 V,

8 VI, 22 VI,

6 VII, 20 VII,

3 VIII, 17 VIII,

31 VIII,

14 IX, 28 IX,

12 X, 26 X,

23 XI,

21 XII

29 III,

27 IX

środa

13 IV, 27 IV,

11 V, 25 V,

8 VI, 22 VI,

6 VII, 20 VII,

3 VIII, 17 VIII, 31 VIII,

14 IX, 28 IX,

12 X, 26 X

23 XI (środa),

21 XII (środa)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

 4 I (wtorek),

18 I (wtorek), 

21 II (poniedziałek),

21 III (poniedziałek)

trzeci wtorek

miesiąca

13 I,

19 IV,

19 VII,

18 X

poniedziałek

środa

Dobrzyniewo Fabryczne,

Nowe Aleksandrowo

13 I (czwartek),

15 II,

15 III,

19 IV,

17 V,

21 VI,

19 VII,

16 VIII,

20 IX,

18 X,

15 XI,

20 XII

4 I (wtorek),

21 II,

21 III,

4 IV, 19 IV (wtorek), 2 V, 16 V, 30 V,

13 VI, 27 VI,

11 VII, 25 VII,

8 VIII, 22 VIII,

5 IX, 19 IX,

3 X, 17 X, 31 X,

28 XI,

19 XII

30 III,

28 IX

poniedziałek

4 IV, 19 IV (wtorek),

2 V, 16 V, 30 V,

13 VI, 27 VI,

11 VII, 25 VII,

8 VIII, 22 VIII,

5 IX, 19 IX,

3 X, 17 X, 31 X

28 XI (poniedziałek),

19 XII (poniedziałek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

3 I (poniedziałek),

20 I (czwartek)

14 II (poniedziałek),

14 III (poniedziałek)

czwarta środa

miesiąca

10 I,

27 IV,

27 VII,

26 X

poniedziałek

czwartek

Fasty ulice:

Akacjowa, Białostocka, Dobrzyniewska,

Franciszka z Asyżu, Giełdowa, Łąkowa, Morelowa,

Polonijna, Przytorowa,

Przytulna, Rolna,

Satynowa, Skrajna,

Słoneczna, Szosa Knyszyńska,

Św. Krzyża, Zajazd,

Zielona   

10 I (poniedziałek),

23 II,

23 III,

27 IV,

25 V,

22 VI,

27 VII,

24 VIII,

28 IX,

26 X,

23 XI,

28 XII

3 I,

14 II,

14 III,

11 IV, 25 IV,

9 V, 23 V,

6 VI, 20 VI,

4 VII, 18 VII,

1 VIII,

13 VIII (sobota),

29 VIII,

12 IX, 26 IX,

10 X, 24 X,

21 XI,

12 XII

31 III,

29 IX

poniedziałek

11 IV, 25 IV,

9 V, 23 V,

6 VI, 20 VI,

4 VII, 18 VII,

1 VIII, 13 VIII (sobota),

29 VIII,

12 IX, 26 IX,

10 X, 24 X

21 XI (poniedziałek),

12 XII (poniedziałek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

3 I (poniedziałek),

20 I (czwartek)

10 II (czwartek),

10 III (czwartek)

czwarty poniedziałek

miesiąca

10 I,

25 IV,

25 VII,

24 X

czwartek

piątek

Ogrodniki,

 

Fasty ulice:

Bajeczna, Dobra,

Dzikowska, Hydroforowa, Kwiatowa, Leśna,

Ładna, Łyskowska,

Osiedlowa, Pogodna,

Wiosenna

10 I (drugi poniedziałek),

28 II,

28 III,

25 IV,

23 V,

27 VI,

25 VII,

22 VIII,

26 IX,

24 X,

28 XI,

29 XII (czwartek)

3 I (poniedziałek),

10 II,

10 III,

7 IV, 21 IV,

5 V, 19 V,

2 VI,

18 VI (sobota),

30 VI,

14 VII, 28 VII,

11 VIII, 25 VIII,

8 IX, 22 IX,

6 X, 20 X,

17 XI,

8 XII

1 IV,

30 IX

czwartek

7 IV, 21 IV,

5 V, 19 V,

2 VI, 18 VI (sobota),

30 VI,

14 VII, 28 VII,

11 VIII, 25 VIII,

8 IX, 22 IX,

6 X, 20 X

17 XI (czwartek),

8 XII (czwartek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

7 I (piątek),

21 I (piątek)

11 II (piątek),

11 III (piątek)

pierwszy wtorek

miesiąca

14 I,

5 IV,

5 VII,

4 X

piątek

poniedziałek

Bohdan,

Leńce,

Letniki,

Podleńce

14 I (piątek),

1 II,

1 III,

5 IV,

9 V (poniedziałek),

7 VI,

5 VII,

2 VIII,

6 IX,

4 X,

9 XI (środa),

6 XII

7 I,

11 II,

11 III,

8 IV, 22 IV,

6 V, 20 V,

3 VI, 17 VI,

1 VII, 15 VII, 29 VII,

12 VIII, 26 VIII,

9 IX, 23 IX,

7 X, 21 X,

18 XI,

9 XII

4 IV,

3 X

piątek

8 IV, 22 IV,

6 V, 20 V,

3 VI, 17 VI,

1 VII, 15 VII, 29 VII,

12 VIII, 26 VIII,

9 IX, 23 IX,

7 X, 21 X

18 XI (piątek),

9 XII (piątek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

 7 I (piątek),

19 I (środa)

15 II (wtorek),

15 III (wtorek)

drugi poniedziałek

miesiąca

14 I,

11 IV,

11 VII,

10 X

wtorek

wtorek

Krynice,

Kulikówka,

Obrubniki,

Ponikła,

Szaciły

14 I (piątek),

14 II,

14 III,

11 IV,

9 V,

13 VI,

11 VII,

8 VIII,

12 IX,

10 X,

14 XI,

12 XII

7 I (piątek),

15 II,

15 III,

12 IV, 26 IV,

10 V, 24 V,

7 VI, 21 VI,

5 VII, 19 VII,

2 VIII, 16 VIII,

30 VIII,

13 IX, 27 IX,

11 X, 25 X,

22 XI,

20 XII

5 IV,

4 X

wtorek

12 IV, 26 IV,

10 V, 24 V,

7 VI, 21 VI,

5 VII, 19 VII,

2 VIII, 16 VIII, 30 VIII,

13 IX, 27 IX,

11 X, 25 X

22 XI (wtorek),

20 XII (wtorek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

5 I (środa),

17 I (poniedziałek)

18 II (piątek),

18 III (piątek)

druga środa

miesiąca

12 I,

13 IV,

13 VII,

12 X

piątek

środa

Borsukówka,

Kobuzie,

Kozińce,

Nowosiółki,

Pogorzałki,

Zalesie

12 I,

9 II,

9 III,

13 IV,

11 V,

8 VI,

13 VII,

10 VIII,

14 IX,

12 X,

9 XI,

14 XII

5 I (środa),

18 II,

18 III,

1 IV, 15 IV, 29 IV,

13 V, 27 V,

10 VI, 24 VI,

8 VII, 22 VII,

5 VIII, 19 VIII,

2 IX, 16 IX, 30 IX,

14 X, 28 X,

25 XI,

16 XII

6 IV,

5 X

piątek

1 IV, 15 IV, 29 IV,

13 V, 27 V,

10 VI, 24 VI,

8 VII, 22 VII,

5 VIII, 19 VIII,

2 IX, 16 IX, 30 IX,

14 X, 28 X

25 XI (piątek),

16 XII (piątek)


odpady

zmieszane

tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe

papier, szkło

odpady

biodegradowalne

odpady

wielkogabarytowe

miejscowość / ulica

 5 I (środa),

17 I (poniedziałek)

17 II (czwartek),

17 III (czwartek)

drugi piątek

miesiąca

12 I,

8 IV,

8 VII,

14 X

czwartek

czwartek

Chraboły,

Gniła,

Kopisk

12 I (środa),

11 II,

11 III,

8 IV,

13 V,

10 VI,

8 VII,

12 VIII,

9 IX,

14 X,

14 XI (poniedziałek),

9 XII

5 I (środa),

17 II,

17 III,

14 IV, 28 IV,

12 V, 26 V,

9 VI, 23 VI,

7 VII, 21 VII,

4 VIII, 18 VIII,

1 IX, 15 IX, 29 IX,

13 X, 27 X,

24 XI,

15 XII

7 IV,

6 X

czwartek

14 IV, 28 IV,

12 V, 26 V,

9 VI, 23 VI,

7 VII, 21 VII,

4 VIII, 18 VIII,

1 IX, 15 IX, 29 IX,

13 X, 27 X

24 XI (czwartek),

15 XII (czwartek)


 
 

Informacje dodatkowe

 

Odbiór mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych

 

Odpady przeznaczone do odbioru należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu podanym w tabelce do godz. 6:00

 

Zbiórka odpadów zacznie się od godz. 6:00 (nie wiemy ile odpadów  wystawią mieszkańcy, więc zbiórka może trwać więcej niż jeden dzień)

 

UWAGA – Posesje, z których mają być zabrane odpady
należy zgłaszać telefonicznie
(do biura ASTWY, pod nr tel. 85 676 05 23).
Z adresów niezgłoszonych w powyższy sposób odpady nie będą odbierane. 

 

Nie będą zabierane odpady ustawione w miejscu niedostępnym dla samochodu zbierającego te odpady oraz wystawione już po przejechaniu tego samochodu przez daną ulicę / miejscowość.

 

Odbierane będą następujące rodzaje odpadów:

 

  • odpady wielkogabarytowe – to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, łóżka, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny– sprzęt AGD wszelkiego typu (np. lodówki, pralki, suszarki, kuchenki gazowe i mikrofalowe, itp.), sprzęt RTV (np. telewizory, monitory, radioodbiorniki, itp.), komputery, notebooki, drukarki, telefony, elektronarzędzia, itp.

 

Zbiórką odpadów w formie „wystawki” nie są objęte takie odpady jak:

 

odpady powstałe z prowadzenia działalności gospodarczej, także z działalności   rolniczej(np. opony do  ciągników i maszyn rolniczych, części od maszyn i urządzeń rolniczych)

 

  • odpady budowlano-remontowe(np. okna, drzwi, gruz, papa, eternit, wanny, umywalki itp.)
  • zderzaki samochodowe i inne części motoryzacyjne, w tym opony samochodowe
  • szkło, ziemia, odpady ogrodowe
  • stara odzież
  • odpady, które powinny być umieszczane w pojemnikach i workach na odpady zmieszane i na odpady segregowane

 

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Odpady segregowane oraz odpady problemowe / niebezpieczne będą przyjmowane w PSZOK znajdującym się na posesji Pogorzałki 129A czynnym w godzinach 8:00 – 14:00 w dniach (soboty):

 

 

Rok

2022

Miesiąc

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Dzień (sobota)

8

5

5

2

7

4

2

6

3

1

5

3

15

12

12

9

14

11

9

13

10

8

12

10

22

19

19

16

21

18

16

20

17

15

19

17

29

26

26

23

28

25

23

27

24

22

26

31

 


 

 

Skip to content