Dziś jest:wtorek 29 września 2020 roku. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
Aktualności
Zmiana terminu spotkania w sprawie nowych wariantów budowy Północnej Kolejowej Obwodnicy B 24.01.2020
Zmiana terminu spotkania w sprawie nowych wariantów budowy Północnej Kolejowej Obwodnicy B

AKTUALIZACJA:

 

W związku z trwającymi do dnia 02.02.2020 r. feriami zimowymi w woj. Podlaskim, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Centralny informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, przychyla się do wniosku Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże z dnia 21.01.2020 r. o zmianę terminu spotkania informacyjnego na 03.02.2020r. Miejsce i godzina spotkania pozostają bez zmian.

 

W związku z realizacją umowy na wykonanie Studium Wykonalności dla zadania pn.: "Budowa Północnej Obwodnicy Białegostoku" oraz ze stwierdzoną podczas przeprowadzonego w dniu 23.09.2019 r. spotkania informacyjnego, potrzebą ustalenia nowych wariantów przebiegu nowej linii kolejowej, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Centralny informuje, że organizuje spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Dobrzyniewo Duże.

 

Przedmiotowe spotkanie będzie miało na celu zapoznanie lokalnej społeczności z nowymi wariantami oraz przedstawienie dotychczas podjętych działań w ramach prowadzonych prac nad przedmiotowym zadaniem. Jednocześnie należy wskazać, że otwarty charakter spotkania pozwoli na wzajemną interakcję oraz zapoznanie się przez Spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe SA. z opiniami lokalnej społeczności, w zakresie prezentowanych zagadnień oraz nowych wstępnych wariantów trasowania projektowanej linii kolejowej. Wyżej wymienione spotkanie odbędzie się:

 

03.02.2020r. o godzinie 18:00.
Sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Dobrzyniewie Dużym,
ul. Szkolna 14,  16-002 Dobrzyniewo Duże

 

 

 

 

Jednocześnie informuje, że warianty zaproponowane przez „Społeczny Komitet Na Rzecz Rozwoju Gminy Dobrzyniewo Duże" są obecnie sprawdzane i analizowane pod kątem ewentualnego włączenia ich do dalszych analiz studialnych.

 

Załączniki (warianty) możliwe są do pobrania pod linkiem:
https://oc.plk-sa.pl/index.php/s/l7wmkJxz2CB7o0c
Hasło: SWPOB

« inne aktualności