Dziś jest:czwartek 28 stycznia 2021 roku. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
Aktualności
LGD Puszcza Knyszyńska - szkolenia dla wnioskodawców 06.09.2019
LGD Puszcza Knyszyńska - szkolenia dla wnioskodawców

Prezes LGD Puszcza Knyszyńska Adam Kamiński, wraz z Zarządem, serdecznie zaprasza w dniu 09 września 2019r. na szkolenia dla wnioskodawców/ beneficjentów, dotyczące planowanych naborów wniosków w ramach:

 

1. Przedsięwzięcia I.2.1 Infrastruktura integracji społecznej i aktywizacji zawodowej (EFRR), w ramach którego przewiduje się wsparcie miejsc integracji społecznej oraz aktywizacji zawodowej, m.in. poprzez przebudowę, remont, modernizację, adaptację i wyposażenie istniejących obiektów infrastruktury społecznej oraz dostosowanie obiektów budowlanych na potrzeby infrastruktury społecznej z przeznaczeniem m.in. na warsztaty, kluby, centra integracji społecznej, świetlice środowiskowe, centra aktywności lokalnej dla dzieci i młodzieży.

 

2. Przedsięwzięcia I.1.4 Wsparcie rodzin w społecznościach lokalnych (EFS), w ramach którego przewiduje się m.in. wsparcie projektów w zakresie wsparcia rodzin z obszaru LGD Puszcza Knyszyńska, na rzecz wzmocnienia ich roli i funkcji, dotyczących konsultacji i poradnictwa specjalistycznego, rodzinnego, pedagogicznego, psychologicznego oraz wsparcia dla tworzenia i funkcjonowania środowiskowych placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, m.in. ognisk wychowawczych, kół zainteresowań, świetlic środowiskowych, socjoterapeutycznych.

 

Szkolenia odbędą się w dniu 09 września 2019r. (poniedziałek) w siedzibie LGD Puszcza Knyszyńska przy ul. Piłsudskiego 17 w Supraślu, w sali narad.

 

Szkolenia rozpoczną się o godzinie 11.00

« inne aktualności