Dziś jest:piątek 22 marca 2019 roku. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Rada Gminy

 

Przewodniczący Rady Gminy - Krzysztof POGORZELSKI

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Janina KOZAKIEWICZ

 

Radni Rady Gminy Dobrzyniewo Duże

Nr okręgu wyborczego i miejscowości Wybrani radni              

 Okręg wyborczy Nr 1

 Nowe Aleksandrowo

 Krzysztof Pogorzelski

 Okręg wyborczy Nr 2

 Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce

 Lenczewski Wojciech

 Okręg wyborczy Nr 3

 Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki

Pieśniak Mariusz

 Okręg wyborczy Nr 4

 Dobrzyniewo Duże

 ulice: Białostocka, Jarzębinowa,Spacerowa, Lipowa, Łąkowa

Rybołowicz Wojciech

 Okręg wyborczy Nr 5

ulice: Ełcka, Dębowa, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Zagórna, Czterech Wiatrów, Szmaragdowa, Wierzbowa

Lewkowski
Ireneusz

 Okręg wyborczy Nr 6

 Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa

Kozakiewicz Janina

 Okręg wyborczy Nr 7

Obrubniki, Ponikła,Szaciły

Sobolewski Janusz

 Okręg wyborczy Nr 8

Letniki, Krynice, Podleńce

Kitlas Janusz

 Okręg wyborczy Nr 9

Chraboły, Kulikówka, Kopisk

Woźniewska Grażyna

 Okręg wyborczy Nr 10

 Borsukówka, Kobuzie, Kozińce, Nowosiółki, Zalesie

Naumnik Sylwia

 Okręg wyborczy Nr 11

 Pogorzałki, Rybaki

Sokół Iwona

 Okręg wyborczy Nr 12

 Gniła, Jaworówka

Lenczewska Beata Elżbieta

 Okręg wyborczy Nr 13

 Fasty

 ulice: Bialostocka, Św.Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu

Tofiło Daniel

 Okręg wyborczy Nr 14

 ulice: Sz.Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa,  Akacjowa, Polonijna, Dobrzyniewska, Zielona, Satynowa

Pogorzelska Katarzyna

 Okręg wyborczy Nr 15

ulice: Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna

Szymańska - Skowronek Karolina

 

 

        SKŁADY KOMISJI RADY GMINY DOBRZYNIEWO DUŻE

                                            VII Kadencji

 

 

NAZWA KOMISJI

SKŁAD OSOBOWY

   KOMISJA REWIZYJNA

        JANUSZ KITLAS - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

        IWONA SOKÓŁ- WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

        JANUSZ SOBOLEWSKI - CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA FINANSÓW I INFRASTRUKTURY

POGORZELSKA KATARZYNA - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

LENCZEWSKI WOJCIECH - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

DANIEL TOFIŁO-CZŁONEK KOMISJI

GRAŻYNA WOŹNIEWSKA - CZŁONEK KOMISJI

IRENEUSZ LEWKOWSKI - CZŁONEK KOMISJI

JANINA KOZAKIEWICZ-CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH

       DANIEL TOFIŁO - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       JANINA KOZAKIEWICZ - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       BEATA ELŻBIETA LENCZEWSKA- CZŁONEK KOMISJI

       KAROLINA SZYMAŃSKA - SKOWRONEK - CZŁONEK KOMISJI

       SYLWIA NAUMNIK - CZŁONEK KOMISJI

       WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ - CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

       SYLWIA NAUMNIK- PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       KATARZYNA POGORZELSKA - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       MARIUSZ PIEŚNIAK - CZŁONEK KOMISJI

       WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ - CZŁONEK KOMISJI

 

SOŁTYSI
KADENCJA 2015 - 2019

LP.

WIEŚ

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Bohdan

Eugeniusz CITKO

2.

Borsukówka

AdamKRASZEWSKI

3.

Chraboły

Wojciech LASKOWSKI

4.

Dobrzyniewo Duże

Mieczysław CITKO

5.

Dobrzyniewo Fabryczne

Anna STRZAŁKO

6.

Dobrzyniewo Kościelne

Kazimierz GRZEGORCZYK

7.

Fasty

Renata BRZESKA

8.

Gniła

Beata Elżbieta LENCZEWSKA

9.

Jaworówka

Tadeusz JAWOROWSKI

10.

Kobuzie

Karol TUSZ

11.

Kopisk

Mateusz BIELSKI

12.

Kozińce

Ewa CYLWIK

13.

Krynice

Barbara LEWKOWSKA

14.

Kulikówka

Wojciech CITKO

15.

Leńce

Wojciech CYBULSKI

16.

Letniki

Janusz KITLAS

17.

Nowe Aleksandrowo

Wojciech WALENDZIUK

18.

Nowosiółki

Tomasz DĄBROWSKI

19.

Obrubniki

Kazimierz CYLWIK

20.

Ogrodniki

Grzegorz WINNICKI

21.

Podleńce

Robert SOBIESKI

22.

Pogorzałki

Alicja SOKÓLSKA

23.

Ponikła

Krzysztof TOCZYDŁOWSKI

24.

Rybaki

Cezary DĄBROWSKI

25.

Szaciły

Anna JAŚNIEWICZ

26.

Zalesie

Kazimierz KRASZEWSKI