Dziś jest:środa 08 lipca 2020 roku. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Aktualności
Spotkanie informacyjne nt. programu 25.02.2019
Spotkanie informacyjne nt. programu "Niepodległa"

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa".

 

Dotacje są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

 

Spotkanie informacyjne rozpocznie się 28 lutego 2019 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Mickiewicza 3 w Białymstoku, o godz. 11:30.

 

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych planujących realizację w 2019 roku projektów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości i odbudowy Polski. Ze środków programu dotacyjnego "Niepodległa" można będzie współfinansować m.in. festiwale, koncerty, spektakle, wystawy czy projekty animacyjno-edukacyjne, zwłaszcza te oparte na interakcji i współdziałaniu, a także przygotowanie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych.

 

Projekty powinny wpisywać się w świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości Polski i odbudowy polskiej państwowości.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: staha@bialystok.uw.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27 lutego do godz. 12:00. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń

« inne aktualności