Dziś jest:czwartek 22 sierpnia 2019 roku. Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
Aktualności
Informacja o wyniku naboru na pracownika socjalnego 16.01.2019
Informacja o wyniku naboru na pracownika socjalnego

Informacja o wyniku naboru na stanowisko pracownika socjalnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrzyniewie Dużym  zgodnie z Dużym ogłoszeniem o naborze Nr 15  /2018 z dnia 19.12.2018 r. Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrzyniewie

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko spośród trzech   zaproszonych na rozmowę kandydatek  została wyłoniona:

1. Pani Emilia Świderska  zam. Karakule
2. Pani Karolina Duda zam. Białystok


Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Obie Panie  spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończyły studia wyższe w zakresie pracy socjalnej,  posiadają kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu pracownik socjalny.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ( II tura naboru)  oceniano predyspozycje i umiejętności kandydatek  umożliwiające prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków, wiedzę fachową związaną ze specyfiką stanowiska, które kandydat miałby objąć w wyniku zatrudnienia, a także znajomość ustaw niezbędnych do wykonywania pracy. W trakcie przeprowadzonej rozmowy wzięto również pod uwagę doświadczenie zawodowe na wymienionym wyżej stanowisku w innym ośrodku.
Na podstawie rozmów z wybranymi kandydatkami w/w Panie wykazały się rozległą wiedzę dotycząca zagadnień wchodzących w zakres przyszłych zadań w stosunku do pozostałych kandydatów.

 

Kierownik GOPS
Dobrzyniewo Duże, 14.01.2019 r.
Agata Krupska

« inne aktualności