Dziś jest:wtorek 11 grudnia 2018 roku. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Aktualności
Wiarygodna Szkoła - edycja 2017 09.10.2017
Wiarygodna Szkoła - edycja 2017

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że z początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodna Szkoła. Po rekrutacji placówek w Państwa regionie, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymuje Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach .

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

 

W załączniku przesyłamy Państwu Certyfikat wyróżnionej placówki. Portfolio wszystkich uczestników naszego programu znajdą Państwo na stronie internetowej www.wiarygodnaszkola.pl w zakładce Laureaci oraz na naszym profilu na Facebooku.

 

Z poważaniem,

Marzena Pasek

 

« inne aktualności