Dziś jest:poniedziałek 21 października 2019 roku. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Aktualności
Rozkład jazdy autobusów szkolnych 30.08.2019
Rozkład jazdy autobusów szkolnych

W pierwszej kolejności będą przywożone i odwożone dzieci do tego uprawnione. W przypadku wolnych miejsc także dzieci, które do tej pory dojeżdżały autobusem szkolnym.

 

Godziny dowozu są orientacyjne i mogą ulec zmianie w związku z prowadzonymi remontami dróg i zmianą planu lekcji oraz organizacją pracy w poszczególnych szkołach.

 

Dowozy:  autobus 1

6.45 Ponikła Kolonia (Palestyna)

7.00 Ponikła Wieś

7.10 Szkoła Obrubniki

7.15 Kulikówka – Szaciły

7.20 Szkoła Obrubniki

7.25 Ponikła wieś

7.35 Podleńce kolonia

7.40 Szkoła Nowe Aleksandrowo

7.45 Bohdan

7.50 Szkoła Nowe Aleksandrowo

8.00 Letniki

8.10 Szkoła Nowe Aleksandrowo

 

 

Dowozy: autobus 2

6.30 Kopisk wieś dzieci starsze

6.40 Chraboły

6.50 Zalesie

7.00 Kozińce

7.05 Obrubniki szkoła

7.10 Krynice

7.15 Szkoła Dobrzyniewo Duże

7.20 Dobrzyniewo Kościelne

7.30 Leńce

7.40 Szkoła Nowe Aleksandrowo

7.45 Dobrzyniewo Kościelne, Dobrzyniewo Duże (cegielnia)

7.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże

7.55 Gniła wieś,  (przystanek w środku wsi )

8.00 Gniła kolonia

8.05 Jaworówka (przystanek w środku wsi), Jaworówka kolonia, Dobrzyniewo Duże za torami.

8.10 Szkoła Dobrzyniewo Duże

 

 

Dowozy: Bus 3

6.40 Kopisk Czerechy małe dzieci

7.00 Szkoła Obrubniki

7.05 Krynice

7. 15 Nowe Aleksandrowo

7.45 Białystok, Dzieci niepełnosprawne

7.55 Fasty ul. Dzikowska – I kurs

8.00 Szkoła Fasty

8.05 Fasty, ul. Dzikowska II kurs

8.10 Fasty Szkoła

 

 

Odwozy:  Autobus 1

12.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Krynice, Kozińce, Chraboły

13.00 Szkoła Obrubniki – Kozińce, Zalesie, Chraboły, – I kurs

13.40 Szkoła Obrubniki – Kulikówka, Ponikła, kolonia Ponikła (Palestyna)

14.00 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Leńce, Ogrodniki, Dobrzyniewo Kościelne

14.45 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Krynice, Kozińce

14.55 Szkoła Obrubniki – Kozińce

15.10 Szkoła Obrubniki  - Palestyna, Ponikła

15.40 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Leńce, Ogrodniki, Dobrzyniewo Kościelne

16.00 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Krynice, Kozińce, Chraboły

16.10 Szkoła Obrubniki – Krynice, Kozińce, Chraboły

 

 

Odwozy: Autobus 2

12.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła, Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne

13.20 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Bohdan, Letniki, Podleńce, Ponikła

14.30 szkoła Obrubniki – Kozińce

14.45 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła, Laski, Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne

15.30 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Bohdan, Letniki, Podleńce, Ponikła

16.05 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła , Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne (wtorek, czwartek)

 

 

Odwozy: Bus 3

12.50 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Bohdan, Podleńce przy szosie, Krynice

13.00 Szkoła w Obrubnikach – Obrubniki, Kopisk Czerchy

14.05 Szkoła Fasty – Fasty, ul. Dzikowska

14.45 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Podleńce przy szosie, Krynice

15.10  Szkoła Fasty – Fasty, ul. Dzikowska

15.20 Odwóz dzieci niepełnosprawne

15.40 Szkoła Obrubniki - Kopisk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« inne aktualności