Dziś jest:środa 24 maja 2017 roku. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Rada Gminy

MATERIAŁY NA SESJĘ W DNIU 28.04.2017 R. - KLIKNIJ

 

KADENCJA 2014 - 2018

Przewodniczący :

MIROSŁAW KŁOSEK

Wiceprzewodniczący :

KULESZA WANDA WERONIKA

 

 

Radni Gminy Dobrzyniewo Duże:

Okręg wyborczy nr 1:
Nowe Aleksandrowo 

Ewa  CHLABICZ


Nowe Aleksandrowo
 

Okręg wyborczy nr 2:
Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce

Wojciech LENCZEWSKI


Leńce

Okręg wyborczy nr 3:
Dobrzyniewo Kościelne, Bohdan, Ogrodniki


Mirosław KŁOSEK


Dobrzyniewo Kościelne

Okręg wyborczy nr 4:
Dobrzyniewo Duże

ulice: Białostocka, Spacerowa, Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Klubowa, Sadowa

Mieczysław CITKO

Dobrzyniewo Duże

Okręg wyborczy Nr 5

Dobrzyniewo Duże

ulice: Żwirowa, Szkolna, Leśna, Podleśna, Polna, Ełcka, Dębowa, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Zagórna, Czterech Wiatrów, Gruntowa, Brzozowa

 

Ireneusz LEWKOWSKI   

Dobrzyniewo Duże

Okręg wyborczy Nr 6

 Obrubniki, Ponikła

 Marcin SKOBODZIŃSKI

     Ponikła

Okręg wyborczy Nr 7

Krynice, Letniki, Podleńce

 Janusz KITLAS

      Letniki

 Okręg wyborczy Nr 8

Chraboły

Grażyna WOŹNIEWSKA

      Chraboły

Okręg wyborczy Nr 9

Kulikówka, Kopisk, Szaciły

Anna TYBOROWSKA 

Szaciły

Okręg wyborczy Nr 10

Borsukówka, Kobuzie, Kozińce, Nowosiółki, Zalesie

 Ewa KRASZEWSKA

 Kozińce

 Okręg wyborczy Nr 11

 Pogorzałki, Rybaki

       Wanda Weronika KULESZA

Pogorzałki

 Okręg wyborczy Nr 12

Gniła, Jaworówka

 Beata Elżbieta LENCZEWSKA

Gniła

Okręg wyborczy Nr 13

Fasty

ulice: Bialostocka, Św.Krzyża

        Zygmunt ZAJKOWSKI

 

Fasty

Okręg wyborczy Nr 14

Fasty

ulice: Sz. Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa, Akacjowa, Polonijna, Dobrzyniewska

Barbara TURLIŃSKA

 

Fasty

Okręg wyborczy Nr 15

Fasty

ulice: Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna

Zbigniew CHYC

 

Fasty

 

 

 

KOMISJE RADY GMINY DOBRZYNIEWO DUŻE

1.

KOMISJA REWIZYJNA

  

Przewodniczący

JANUSZ KITLAS

 
 

Członek Komisji

ANNA TYBOROWSKA

 
 

Członek Komisji

MIECZYSŁAW CITKO

 
 

 

2.

KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU

  

Przewodniczący Komisji

SKOBODZIŃSKI MARCIN

 
 

Zastępca Przewodniczącego Komisji

KULESZA WANDA WERONIKA

 
 

Członek Komisji

TURLIŃSKA BARBARA

 
 

Członek Komisji

LEWKOWSKI IRENEUSZ

 
 

Członek Komisji

                LENCZEWSKI WOJCIECH

 

 

Członek Komisji

ZAJKOWSKI ZYGMUNT

 
 

 

 

3.

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I SPRAW SOCJALNYCH

  

Przewodniczący Komisji

CHLABICZ EWA

 
 

Zastępca Przewodniczącego Komisji

LEWKOWSKI IRENEUSZ

 
 

Członek Komisji

KULESZA WANDA WERONIKA

 
 

Członek Komisji

KRASZEWSKA EWA

 
 

Członek Komisji

LENCZEWSKA BEATA ELŻBIETA

 

 

Członek Komisji

SKOBODZIŃSKI MARCIN

 
 

 

 

4.

KOMISJA ROLNICTWA

  

Przewodniczący Komisji

LENCZEWSKI WOJCIECH-PRZEWODNICZĄCY

 
 

Zastępca Przewodniczącego

TURLIŃSKA BARBARA

 
 

Członek Komisji

WOŹNIEWSKA GRAŻYNA

 
 

Członek Komisji

CHLABICZ EWA

 
 

Członek Komisji

LENCZEWSKA BEATA ELŻBIETA

 
 

Członek Komisji

CHYC ZBIGNIEW

 
 

 

SOŁTYSI
KADENCJA 2015 - 2019

LP.

WIEŚ

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Bohdan

Eugeniusz CITKO

2.

Borsukówka

AdamKRASZEWSKI

3.

Chraboły

Wojciech LASKOWSKI

4.

Dobrzyniewo Duże

Mieczysław CITKO

5.

Dobrzyniewo Fabryczne

Anna STRZAŁKO

6.

Dobrzyniewo Kościelne

Kazimierz GRZEGORCZYK

7.

Fasty

Renata BRZESKA

8.

Gniła

Beata Elżbieta LENCZEWSKA

9.

Jaworówka

Tadeusz JAWOROWSKI

10.

Kobuzie

Karol TUSZ

11.

Kopisk

Mateusz BIELSKI

12.

Kozińce

Ewa CYLWIK

13.

Krynice

Barbara LEWKOWSKA

14.

Kulikówka

Wojciech CITKO

15.

Leńce

Wojciech CYBULSKI

16.

Letniki

Janusz KITLAS

17.

Nowe Aleksandrowo

Wojciech WALENDZIUK

18.

Nowosiółki

Tomasz DĄBROWSKI

19.

Obrubniki

Kazimierz CYLWIK

20.

Ogrodniki

Grzegorz WINNICKI

21.

Podleńce

Robert SOBIESKI

22.

Pogorzałki

Alicja SOKÓLSKA

23.

Ponikła

Krzysztof TOCZYDŁOWSKI

24.

Rybaki

Cezary DĄBROWSKI

25.

Szaciły

Anna JAŚNIEWICZ

26.

Zalesie

Kazimierz KRASZEWSKI